Het is de dag van het werkplezier. Belangrijk om daar eens bij stil te staan. Voor mij was werkplezier een jaar geleden ver te zoeken. Het was druk in mijn baan en thuis met de kinderen. En dan ook nog regelmatig files en niet te vergeten het werken in mijn praktijk, mijn passie. Ik heb rigoreuze veranderingen kunnen doorvoeren waardoor ik gelukkig weer kan zeggen dat ik werkplezier heb. Hoe is dat bij jou?
Meer lezen over Grip op Werk
De Cirkel van invloed: hoe je jezelf kunt leren loslaten
Loslaten is lastig. Door te kijken naar je cirkel van invloed kun je bepalen waar je energie naar toe moet en wordt loslaten makkelijker.
Teams in tijden van reorganisatie
Tijdens een reorganisatie verandert er veel voor bestaande teams. Inzicht in het organisatie- en teamsysteem kan onrust en verzuim voorkomen.
Vlog: Successen vieren
Sta jij stil bij wat je hebt veranderd? Successen vieren doen we over het algemeen veel te weinig. Hoe vier jij je succes?