Home » Blog » Grip op je leven » Vlog: als je vastzit
Glinsterende vlieg met rode ogen op een groen blad – beeld van afstand nemen om helderheid te krijgen wanneer je emotioneel vastzit.

Vlog: als je vastzit

door Monique Moor | 19 jun, 2020 | Grip op je leven

Soms zit je vast.

Vast in emoties. Vast in gedachten. Je ziet het even niet meer. Alsof er geen uitweg is. Geen oplossing. Maar accepteren en loslaten lukt ook niet.

In zo'n moment kan van een afstand kijken naar de situatie overzicht geven. Het helpt om even los te komen van overweldigende emoties en een ander perspectief te bieden op de situatie. Zo ontstaan nieuwe inzichten en zie je misschien zelfs wel de oplossing voor je probleem.

Regelmatig leer ik mijn cliënten deze methode ook. Ik heb het dan over de vlieg en de vogel. Dit is hoe het werkt:

De methode van de vlieg en de vogel kan je ook toepassen op andere momenten. Momenten om te kijken naar je leven en wat je volgende stap kan zijn. Om meer grip te krijgen op het leven door te veranderen in iets. Of breder door te werken aan je geluk.

Een mooie eerste stap om vervolgens met bijvoorbeeld één van onderstaande tools aan de slag te gaan:

Over Monique Moor

(relatie) Therapeut Monique Moor van Fit & Vitaal Coaching, een praktijk voor coaching, therapie en training

Mijn visie is om zoveel mogelijk mensen te bereiken die de grip op hun leven terug willen. Die  willen handelen vanuit eigen kracht en  zelfleiderschap. Om zo eigen keuzes te maken die passen bij hun waarden en behoeften.

Interessante blogs en vlogs

Gerelateerde artikelen

0 Reacties

Geef grenzen aan en kom in balans met 7 tips voor meer grip op je leven

Gratis e-book:

7 tips voor meer grip op je leven

Met deze praktische tips zet je de eerste stap naar meer balans in je leven.

Vul hier je gegevens in en je ontvangt hem gelijk in je mail.





Je hebt je met succes ingeschreven!

Vul hier je gegevens in en ontvang gratis een proefversie van het spel in je mail (check eventueel de spam!)

Je hebt je met succes ingeschreven!

Fit & Vitaal Coaching

Fit & Vitaal Coaching

I will be back soon

Fit & Vitaal Coaching
Hallo,
Klik op de button hieronder om mij een bericht te sturen. Ik laat dan zo snel mogelijk wat van mij horen!
Groeten, Monique
WhatsApp
Tweet
Share
Share
Pin